16 квітня

10:00

image

Анатомія змін: Що далі? Про маркетинг

Про вебінар:

Поки ви лише плануєте протестувати черговий маркетинговий інструмент, десь у світі вже набирає обертів новий, більш відповідний вимогам сучасності. І от у цьому вся суть маркетингу — оперативно реагувати на мінливості, щоб швидко підхоплювати та впроваджувати. Адже, ситуативний маркетинг став практично базою минулого року. 20-й показав, наскільки швидко можна адаптовуватись та миттєво переписувати цілі стратегії.

А що ж цьогоріч? Які інструменти працюватимуть, а про які краще забути і ніколи більше не використовувати? Можемо з впевненістю сказати, що точно залишаться чесність та довіра у відносинах з клієнтами. А про всі інші тренди 2021-го розкажуть запрошені експерти на безкоштовній online конференції «Анатомія змін: Що далі? Про маркетинг»

21 квітня

16:00

image

Година занурення у Бітрікс24: Офіс чи дистанційка: як не втрачати ефективності за умов гібридної роботи

Про вебінар:


Ще рік тому ми навіть не підозрювали, як усе зміниться…

А тепер не уявляємо роботу по-іншому — то всі дружно ходять у офіс, то різко працюють віддалено, от як зараз. Сучасне життя висуває нові правила гри, а ми підлаштовуємось під них. 


Все про незамінний сервіс, або як Бітрікс24 допомагає ефективно працювати при такому виді роботи, та за допомогою яких інструментів вдається виконувати робочі завдання, у програмі нашого вебінару.


вгору